Hobbycity Hobbyking Transmitter ReceiverModeláři na letišti Točnábrushless motor regulator spin gliders
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

zkroucené křídlo EPP pomóóóc

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Modeláři na letišti Točná -> Technika
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Wendelin



Založen: 09 únor 2008
Příspěvky: 25
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: Ne 13.červenec 2008 23:01:52    Předmět: zkroucené křídlo EPP pomóóóc Odpovědět s citátem

podařilo se mi nechat křídlo od focke wulfa od LM na zadním platě v autě a hádejte co mi to udělalo Embarassed Na křídle jsou negativy jak na čmeláku.Nevíte jak by to šlo srovnat?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
radekc



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 3055
Bydliště: Praha - Zbraslav

PříspěvekZaslal: St 16.červenec 2008 23:25:30    Předmět: Odpovědět s citátem

Teda tolik precteni a zadna rada....
_________________________________________
SUPER VEDLYBA 990mm (Turnigy 2217 20turn 860kv s 9x5) 560gr. bez bat., 720gr. s bat. Tah motoru 640gr. | Vedlyba s kabinou, křídlo si bere od Super Vedlyby | Mini Vedlyba 800mm (KDA22-10S) osvětlená | Midi Vedlyba 1200mm na focení - momentálně v rozsypu | Hornoploch od Michala | Aero Cruiser (čeká na podvozek) | Easy Glider s olovem a háčkem na vlekání Smile - už pár let neletěl | Krabicoid s křídlem od Vedlybusa Pilatusa - momentálně bez motoru
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Wendelin



Založen: 09 únor 2008
Příspěvky: 25
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: Čt 17.červenec 2008 18:23:03    Předmět: křídlo Odpovědět s citátem

Tak jinak.Už jsem to zkoušel nahřát fénem a srovnat,ale to bylo ještě horší.Další pokus byl namočit a nad sporákem nahřát a překroutit zpátky,to trošku pomohlo.Ale negativ je tam pořád.Vypadá to asi tak,že když to položím na rovnou desku,tak jsou konce křídel asi čtyři cm ve ve vzduchu.No zkrátka to má uši.A ted mi povězte jaký to bude mít u tohoto éra vliv.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MichalH



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 2067
Bydliště: mám

PříspěvekZaslal: Čt 17.červenec 2008 21:34:48    Předmět: Odpovědět s citátem

Zkusil bych to ještě nějakou dobu nechat drasticky zatížené v opačném průhybu . Potom bych se pokusil to srovnat vlepeným uhlíkem jedničkou ( prořízneš po celé délce rozpětí poloviny křídla na konvexní - vyboulené straně řezákem třeba 1,5 mm hlubokou spáru podle pravítka, natlačíš do ní uhlíkové vlákno, křídlo srovnáš a po celé délce uhlík zaleješ vteřiňákem a zaktivuješ, případně bych tam uhlík vlepil i na opačné straně - oboje v nejsilnějším místě profilu).
_________________________________________
MichalH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wendelin



Založen: 09 únor 2008
Příspěvky: 25
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: Čt 17.červenec 2008 22:19:27    Předmět: křídlo Odpovědět s citátem

Moc děkuji,to s tím uhlíkem mě nenapadlo.No jo no, když něco nevíš tak se zeptej Idea Ještě to zatížím půlkou knihovny a pak do toho kdyžtak říznu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PavelF



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 210
Bydliště: P5-Slivenec

PříspěvekZaslal: Čt 17.červenec 2008 23:40:56    Předmět: Odpovědět s citátem

První Delta zůstala na zadním platě v autě taky /neměla ještě uhlík/ a po půlhodině na dalším sluníčku na balkoně jsem jí dal s prkýnkem omotaným okolo křídel na hodinku do mrazáku a pak nechal v klidu zpátky povolit. A bylo to docela dobrý.
_________________________________________
T-Rex 500, Edge 540 Besenyei, Cularis AXI2820/12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Modeláři na letišti Točná -> Technika Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.pcforum.sk